KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17144573
nr 1714 4573
Akvarell
Signerad Signar, Stortorget. Daterad -47,59x47 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 66x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 juli 2025
kl 18:11:36
100 kr
150 kr