KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17144573

nr 1714 4573

Akvarell

Signerad Signar, Stortorget. Daterad -47,59x47 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 66x54 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 28 juli 2025
kl 18:11:36